Charger compatible with Topcon DF-TOP240BE
Product Code: DF-TOP240BE
Brand: Cameron Sino
Product Code: DF-TOP240BE
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 270.8 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 9 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 144.5 x 80.5 x 47 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Wednesday 20. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 270.8 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 9 V
Input voltage 100 V - 240 V
In stock | Est. delivery: Wednesday 20 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
Topcon
The product is interchangeable with the following product numbers:
BT-24Q
Description
Related products
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Type Type: Ni-MH
Voltage Voltage: 7.2 V
Capacity Capacity: 2700 mAh
Type Type Ni-MH
Voltage Voltage: 7.2 V
Capacity Capacity: 2700 mAh
Is in stock!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Voltage Voltage: 7.2 V
Voltage Voltage: 7.2 V
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews